Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Valitsus kiitis heaks tervikliku lähenemise elanikkonnakaitse arendamiseks

Põhiline  2018-02-16 12:56:27
elanikkonna kaitse sõltub seadustest. Kui need on rahvavaenulikud ja rahval pole võimalust end riigiametnike vastu kaitsta (põhiseadus näeb selle silmakirjaks küll ette), siis millisest udukaitsest Jürka luulutab?
Parem andku elukorralduse põhialused rahvale hääletada ja siis peaks valitsus neid lihtsalt täitma. Aga Jürka, Ženja ja Helir seda kardavad, sest siis EI SAA SAHKERDADA!

maali maalt  2018-02-16 17:55:42
To põhiline. Jürkal, Ženjal ja Helioril ei ole siin enam midagi sahkerdada, 17 aastaga sahkerdati juba kõik maha ja oma taskusse.

eelmisele  2018-02-18 12:54:10
et 17 aastat sahkerdati- nüüd teie tiblade kord 17 aastat sama teha ?

Ah soo  2018-02-19 04:46:23
Enne kõike tuleb tagada inimese julgeolek meie riigis kaitstes inimesi laimu ja tervise rikkumise eest oma inimeste poolt. See on jube, mis toimub. kes on võimul tee peal ees kõrvaldake alatul kombel, koostatakse valestsenaariume, otsitakse süüdistusi. Terve meeskond tegeleb sellega Reformi tagatoas töö asemel ja imelikul kombel karistamata. NATO eelistab olla Venemaa piiri ääres ja pole läinud appi riikidele, kust tulevad põgenikud.Vaid Venemaa tegi seda. Venemaaga tuleks sisse seada head suhted ja jätta tema narrimine, pealegi pole praegune Venemaa meile midagi halba teinud. Ja kui olekski ei läheks ükski riik Venemaa vastu sõtta. Kõigepealt tuleb kaitsta meie oma inimesi ja karistada neid, kes meie elu edendamise asemel tegelevad parimate inimeste tervise rikkumisega. E.Savisaare tervise rikkumine on kuritegu, mis meenutab stalinistlikke kuritegusid, aga keegi omadest ei julge tema kaitseks välja astuda, sest siis langeb ise laimu ohvriks ja peab pollitikast lahkuma. Kõigepealt tuleb riigis tagada ohutus koha peal ja pole vaja karta ohtu väljaspoolt. Isislased on ka ohuks, kuid siin meie võim üle ei käi.

Ei  2018-02-19 07:55:53
mingit 17 aastat enam. Keskbande kukub juba aasta pärast. Kui rahvas lõpuks taipaks, kes teda pidevalt kottinud on, siis ei hääletata enam ühegi kamba poolt, kes on seni võimul olnud. Nagu ka nende üksikute reeturite poolt, kes on kuulunud kunagi võimukampadesse.

Nimi 
E-mail