Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Turismiobjekt 2017 on Kultuurikatel

12. veebruar 2018

Rahvusvahelisel turismimessil Tourest kuulutati täna välja aasta 2017 parim Turismiobjekt ja Turismiedendaja. Kultuurikatla meeskonnal oli rõõm vastu võtta aasta 2017 parima Turismiobjekti tiitel. Parima Turismiedendaja tiitli sai Merike Hallik, vahendab Raepress.

Eesti Turismifirmade Liit  on alates 1990. aastast kuulutanud välja parimat turismiobjekti  ning tänavu olid kaalukal kaalukausil kõik suurt tunnustust väärivad objektid  - Kaali külastuskeskus, Telliskivi loomelinnak, Kultuurikatel, Rotermanni kvartal ja Schloss Fall Keila-Joa loss. Eesti Turismifirmade Liit kuulutas täna aasta parimaks turismiobjektiks ja –edendajaks Kultuurikatla.

Eesti Turismifirmade Liidu peasekretäri Mariann Luguse sõnul sai nominentide valimisel olulisteks kriteeriumideks üldine tuntus, klientide laitmatu teenindus, uudne lähenemine, hea turundustöö ning professionaalsus Eesti turismifirmadega suhtlemisel. Nominentide seas olid objektid, mis on hästi tuttavad igale Eesti elanikule, aga hinnatud külastuskohad ka välisturistide seas.

Kultuurikatla Sündmusteenuste müügijuhi Kristiina Küti sõnul oli 2017. aasta Kultuurikatla jaoks ülimalt õnnestunud aasta. “Eesti eesistumine tõi Kultuurikatlasse Euroopa riigipead ning rohkearvuliselt välisajakirjanikke. Oleme rõõmsad, et meie maja arhitektuurset unikaalsust on märgatud. Aga nagu mulle ütles kord üks turismiarendaja: "Ka kõige parema asukohaga ja kõige erilisem koht üksi ei loo väärtust, õnnestunult toimiva koha taga on alati inimesed. Meie Kultuurikatlas väärtustame ülekõige koostööd ning ainult koos Teiega head koostööpartnerid turismivaldkonnast saab Kultuurikatel olla see, mis me oleme täna ja homme olla veelgi parem  ja ainulaadsem sündmus- ja loomekeskeskus Skandinaavia ja  Baltikumi regioonis. Me täname tunnustuse ja usalduse eest.”

Eesti Turismifirmade Liitkorraldab ka 1991. aastast rahvusvahelist turismimessi Tourest, mis on ühtlasi vanim ja suurim turismimess Balti riikides. Tourest toimub sellel nädalavahetusel 9.-11.veebrauril 2018.Viimati muudetud: 12.02.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail