Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Mihhail Korb: ühtki küsitlust ei tohi valimistulemusena võtta

06. oktoober 2017

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb sõnas erakonna reitinguid Tallinnas kommenteerides, et valijad ei tohiks erinevatest küsitlusest lasta end uinutada, sest kindlat pole enne 15. oktoobri hilisõhtut midagi.

Korb sõnas, et valijad ei tohiks ennast küsitlustest, mis näitavad suurt edu Keskerakonnale petta lasta, sest tegelikkus võib valimata minnes olla hoopis teistsugune. „Kindlasti tuleb minna valima ja mitte usaldada valimistulemus valimisküsitluste tegijatele, vaid endale ja oma otsusele,“ rõhutas Korb.

 

Ta leidis, et küsitlused niivõrd lähedal enne valimisi pole otstarbekad ning võivad inimesi pigem eksitada. „Tõsi on see, et Keskerakonna ramm Tallinnas ei lange, sest meil on tugev meeskond ja jätkuvalt häid ideid, et tagada meie pealinna stabiilne areng. Samas saame pensionitoetust tõsta, tasuta huviringi pakkuda või promenaadi ehitada vaid valijate usalduse puhul, mis tuleb praegu või 15. oktoobril häälte näol kindlasti realiseerida,“ rääkis Korb.

 

Keskerakonna peasekretär lisas, erakonna toetajad ei tohiks end valimisküsitlustest uinutada lasta. „Meie konkurentidel on väga suur soov Keskerakonna juhtimine Tallinnas lõpetada ning tühistada mitmed linlastele olulised otsused. Sellel ei tohi lasta juhtuda ning seetõttu kutsun inimesi üles end mitte uinutada lasta erinevatest küsitlustest,“ ütles Korb.Viimati muudetud: 06.10.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail