Logo
21. veebruar 2018
7 (1088)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Lasnamäe laulumehel esinemist mitmetel maadel

Maamees,      08. november 2017

Tallinnas Lasnamäel kultuurikeskuses „Lindakivi“ tuleb 18. novembril kell 17 SERGEI MAASINI eestikeelne soolokontsert ,,Mu hea Viktoria“. Kavva kuulub kaunist muusikat ja ilusaid laule, mida on kõrgesti hinnanud publik mitmetel maadel: Saksamaal, Venemaal, Ameerikas, Saaremaal… Näiteks tänavu aprillis oli menukal lauljal neli kontserti New Yorgis, üks nendest toimus Eesti Majas Manhattani südames.

 

„Hiljuti helistati mulle Saaremaalt ning avaldati tänu seal valimiskampaania ajal antud kontsertide eest. Öeldi lausa, et mõnel kandideerijal olevat lausa nende tõttu olnud tüki maad suurem valimisedu,“ meenutas laulja. Juba olevat teda selles Eesti suurimas uusvallas ootamas detsembri hakul uued esinemised. Praegu on Sergei Maasinil käsil uus CD – ,,TANTSI, EESTIMAA nr. 2“, mis peab ilmuma novembri lõpul.

Kontserdil „Lindakivis“ on kavas näiteks austada Georg Otsa mälestust ja lasta kõlada kuulsal Mister X-i aarial, aga esitada uusi eestikeelseid laule, mis on kirjutatud spetsiaalselt kirjutatud just selle kontserdi jaoks.

 Viimati muudetud: 08.11.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail