Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Tõnis Mölder: Pealinnas on töötuse määr nelja aasta kõrgeim

Töötutele  2018-02-20 15:37:40
tuleb õpetada liigutamist. Igasugused tööturahad maha võtta ja luua neile kõigile vähimpalga määraga tehislikud töökohad. Saavad 8 töötunni ehk täistööpäeva eest. Kes viitsib liigutada vaid paar tundi, sellele ka 25% vähimpalgast. Linnas on palju koristustöid ja abitöid. Seal pole erilist oskust vaja, näitad puust ette. Ja nii saab ka pagulased tööle panna, mis sunniks neid siit ruttu lahkuma, kus tööd pole vaja teha.
Nii saavad töökad töötud elatise ja jääb ülegi elamise eest tasuda, laisad aga ei saa midagi.

Vaba vaatleja  2018-02-21 09:02:26
Kõigi eest sõnades endiselt hooliv UKE (uuenenud Keskerakond) on nüüd riigis võimul olnud üle aasta ja pealinnas jätkanud endiselt elu korraldamist, räägitakse enneolematust majanduskasvust ja selle kõige valguses jääb mulle ausalt öeldes natuke arusaamatuks, miks siis on järsku hakanud töötuid ribu-rada pidi kiiresti lisanduma ja miks pole suudetud sellega midagi ette võtta ehkki peaks nagu küll kõik võimalused oma aastakümneid lubatud hoolivuse näitamiseks ja asjade muutmiseks? Või ongi UKE taga peidus tegelikult lihtsalt RE2, kes inimeste/valijate lollitamiseks vehib lihtsalt vanade lippude ja loosungitega ilma, et neil enam aga mingit sisulist väärtust ja tähendust oleks?

Hans  2018-02-23 11:57:49
Asi veel hullemaks läheb,kui suudetakse ikka ametiasutusi tõesti maale viia -suur osa nendest,kes seal "töötamise" nime all p...et nühkinud,ei ole nõus maale minema ja jäävad töötuks,samas ei ole nad mingit päris tööd võimelised tegema.Psuhhiaatreid on kindlasti vaja importida,sest osa nendest lähevad kindlasti peast segi.ning vajavad eriarstide abi!

Nimi 
E-mail