Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

TTV kutsub stuudiosse linnapeakandidaadid

Ott   2017-09-15 14:23:04
Vale oli ühineda valitsuskoalitsiooni koostamisel IRL-iga. Kord oli nende linnapea kandidaat kõige suurem kurikael poliitikute seas korruptsiooni meisterklass E.N.Kross. Tema valimiseelne tegevus oli ääretult alatu ja nüüd leidsid, et linnapeaks sobib R.Aeg. Tule taevas appi--see oleks Tallinna jaoks katastroof. Tallinnat peaks juhtima edasi keskerakondlik valitsus, sest ta on parim. Tallinnas on väga palju tehtud inimeste heaks--see on imetlusväärne. Enamus valitsuses peaks olema Keskerakonnal ja ma ei välistaks koostööd EKRE ja Rohelistega.

Aeg oleks katastroof küll!  2017-09-15 15:37:36
Õudne kui vana ment hakkab tõesti vargaid, narkomaane ja korruptante välja vahetama, või isegi karistama! See poleks enam meie kallis Tallin!

Väga  2017-09-15 16:54:46
naljakas kamp. Linnapead ju ei valita, vaid ta sokutatakse kohale. Me ju seda ette ei tea, kelles keegi kokku lepib. Mingi ühe bande tegelinski ei tule aga kõne alla. Need võiks kokku koguda alles pärast volikogu selgumist ehk pärast valimist.

Lugesin  2017-09-15 21:29:46
just ERR uudistest kus linnapeakandidaadid rääkisid oma nägemustest ja hämmastab ikka tõeliselt kui lähedale on nihkunud EKRE ja RE. Helmel paistabki ainus eesmärk olema ainult kukutamine, aga mis edasi saama hakkab, see nagu üldse ei huvita. Raud ütles eile õigesti, et kui homo valib Yoko Alenderi, saab tegelikult Martin Helme. Michali käest pigistati välja ütlus ja seda mitmeid kordi, et nemad KE-ga koostööd ei tee.
Valijatel hakkab pilt selginema ja linnapeakandidaadid on oma rumaluses selle vähemalt Tallinnas juba päris lihtsaks teinud. Tallinalastel on valida, kas teovõimeline linnavolikogu/valitsus või omavahel võimu pärast kraaklev kirju seltskond, kus igaüks tirib tekki enda peale ja siis pole küll aega tegeleda linnaelu juhtimise ja arendamisega. Minu seisukoht on: KE jätkab ja mingi muu kirju kompott ei realiseeru ega tule kõne allagi.
PS Helme käest uurige peensusteni kuidas ja mida kavatsetakse ette võtta.

tegelikult on ikka   2017-09-15 23:20:31
talina linnapea, s.t. "meer boratšo" etkar ja see on nii ja kindel igal juhul...kui mitte arvata teisiti, aga etkar on meie "vabaduse ja tule tooja"....
Reeturid, ärge jätke etkarit, sest see puuslik on kõige suurem reetur ja teda ei tohi omasugused mitte maha jätta.

maali maalt  2017-09-15 23:23:57
etkar linnapeaks, andke meie sportlik linnapea tagasi ja sults peaks kenasid laule laulma linnapea tagastamiseks ikka nagu ta vanasti seda tegi proku akna all
PASARAN KOOS MOOSESEGA-MEIL ON ÕIGUST TEIST ALATI ROHKEM!

Harald  2017-09-16 10:20:10
Ja kus on siis reffide linnapeakandidaat Michal? Tahab vilistades linnapeaks saada, aga TTVsse nägu ei näita?! Mida sellest küll arvata?

maali maalt  2017-09-17 09:49:40
maali maalt 23:23:57 on liba.

  2017-09-17 10:15:25
Muidugi pannakse linnapea ametisse volikogus hääletades. Isegi president nimetati Riigikogus hääletamise alusel, kuigi oli maha peetud äge üldrahvalik valimiskampaania. Aga värvikat vaatemängu "valimiste" ümber pakutakse rahvale ikkagi. Kannatame ära!

n.77  2017-09-17 21:23:59
Vaatasin ja ei pidanud rohkem vastu.Küll see linnakoht peab ikka hea olema,võtab isegi normaalselt mõistuse ära.3 vasakult ajasid nats normaalset juttu.Tahaks ka et tramm tuleks kodunt-mööda ning linnud laulaksid puuotsas.Oleks hea veel kui saaks sojema-kliima ka,et asvaldi- all oleks soojatorud.Ei sealt tulnud mingit mõistlikku juttu.Saaks juhtima"küll "teekspalju"`?"Radika-mees"oli päris agressiivne ja"miilitsa-mees"teeks kohe "korramajja"?

tüüpiline poliitloba  2017-09-18 09:00:16
Kui tegelaste väljaütlemistesse süveneda siis tekkib õudus mingi nn raha neid ei huvita. Ainuke erand siis Taavi Aas kelle kallale jõhkralt tavaline radikapätsaja sm Vakra. Tõmbame muudkui trammiliine ja maksame kodanikupalka ja milleks meile miskit nn raha ehitame kommunismust ju. Jõhker poliitpalagan maksumaksja raha eest ja ei mingit soliidsust erand siin Taavi Aas, respekt. Ehtne valimiste eelne klounaad.

  2017-09-18 17:01:49
Kas meer Boratšo, s.t. "päris linna pea" ka kutsutakse, mingi tegelinski nõnda igatahes kõikjal väidab, et on see "päris".

Mari  2017-09-20 11:51:13
Huvitav saade oli Tallinna TV-s kus Linnar Priimägi vaimukalt kommenteeris meie parteide selle aasta välireklaame. Minu arvates võiks hr. Priimägi õppetunnina anda ja ette võttes ka parteide telereklaamid, ja seda läbi aastate. No siis saaks küll nalja nabani! Selle aasta parteide välireklaami ettevõtmistest kõige vägevama mulje jättis konkurentsitult IRL. See kole mõistusevastane balagan, mida etendati Linnavalitsuse ees , kus sekka pidi astuma isegi politsei! Ja et sellest vähe ei jääks tuli kohe otsa Raivo Aegi telereklaam . Kui ma seda nägin hakkas mul paha. Arvan et läbi aastate kõikide parteide reklaamidest on siin konkurentsitult tegemist kõige jäledamaga. Vihkamist täis lahmivad süüdistused ja kogu see loodud depresiiv-maniakaalne õhkkond. No oleks mainitud Raivo Aeg konkureerinud n. Harku Vangla Ülemuseks siis võiks see ehk kuidagi minna, kuigi eks sealgi ole inimesed. Aga Tallinna Linnapeaks !? Mis mind veel vapustas oli see et ka paar naistetrahvast olid end seadnud pildile seda üllitist kaunistama. Raivo Aeg ei astunud mitte ainult ämbrisse vaid tõmbas endale lausa ämbri pähe, sama hästi ka IRL-le . Tallinn vajab siiski arukaid konstruktiivseid tasakaalukaid ja koostöövõimelisi, pealinlasi ühendavaid juhte.

Harald  2017-09-20 11:52:24
Vaatasin ka linnapeakandidaatide saadet. Käis uskumatu lärm, miski Tallinnas ei kõlba. Küll on lasteaiad vale koha peal, ühistranspordis tuleb mõnel ümber istuda, parkide asemel on võpsikud!!, linn on vaja trammiliine täis ehitada, maksku kui palju maksab. Bussid ei kõlba, kuigi Tallinn on maailma puhtaima õhuga pealinnade hulgas 7.kohal (Postimehe andmetel), esimene on Stockholm. Maailmas! Tallinn on 1154.aastast linn, kesklinn on kitsas, pudelikaelad, aga süüdi on ikka meie linnavalitsus! Ja need jalgrattateed! Kesklinnas võiks ikka jala ka käia! Kes vaatas, see nägi, milline lärm käis. Kõige rohkem kisas Vakra. Taavi Aas oli kõige soliidsem, eks linnavalitsuse kaalukad teod räägi enda eest.

  2017-09-21 18:32:18
kutsuge sinna saatesse ka maailma kolmandal kohal IQ-d omavat staar maali maalt- ta paneb oma teadmistega kõik teie suud lukku. Tal väga hea tuttav või sugulane elab igas maailma nurgas, kes kõik teavad tõde otse allikast

Nimi 
E-mail