Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Jüri Ratas: erakonna usaldus Taavi Aasale ühtib linnaelanike omaga

Ott  2017-06-16 00:23:58
Keskerakondlik linnavalitsus on teinud suurepärast tööd. Linna raha läheb inimeste heaolu saavutamiseks, mitte tuulde nagu on seni läinud riigi raha. Tallinnas tehakse tööd ja siin pole aega sepitseda intriige ega koostada valesüüdistusi nagu teevad Reformi tagatoa inimesed. Keskerakondlik valitsus saab hääli töötulemuste eest, mitte laimu, valede, vihavaenu-ja sõjaõhutamise teel, et inimeste meeli mürgitada, aga töötulemusi neil pole. Tublid. ausad ja teistest hoolivad inimesed hääletavad Keskerakonna poolt ja kindlasti peab Tallinnas tööd jätkama keskerakondlik valitsus. Aga peab olema tähelepanelik ja ettevaatlik, sest tagatoas võidakse veel valestsenaariume sepistada, neil ju see selge, kuidasteha, et isegi seadusesilm ei märka või ei taha märgata. Kui tahaks siis jätaks ausad inimesed rahule ja otsiks kurikaelu Reformi tagatoast.

vaat nii  2017-06-16 10:09:10
Vaat see ei ole õige, et Taavi Aas on linnarahva hulgas väga usaldusväärne. Eks sügisesed valimised näitavad, kes saab rohkem hääli, kui erakondasid ei arvesta.

Kodanik  2017-06-16 20:50:55
Vaadates Tallinna linna elu siis tuleb tõdeda,et see linnavalitsus saab oma ülesannetega ja linnakodanike teenimisega,väga hästi hakkama.Tallinna keskerakondlik linnavalitsus näitav väga selgelt,et just keskerakond hoolib oma riigi kodanikest.Muidugi ega keskerakonnal kerge ei ole sest võimu õõnestajad,teevad kõik selleks,et keskerakonna tegevusele tõkkeid luua.Neil on seda lihtne teha sest nende käes on sisuliselt riigis võim ja riigi võimu aparaat.Nende vägivallatsemist on küll vastik vaadata aga teha ei ole ka midagi.

  2017-06-16 21:51:24
too sm. kodanik! Enne mõtle ja seejärel kirjuta!

Rattakene juhib praegu riiki  2017-06-18 13:58:02
Ja ei täida juhatuse otsuseid. "Viimatises Keskerakonna juhatuses arutati Eesti võimalikku pagulaspoliitikat. Otsustati, et pagulaspoliitika alal oleks õige korraldada referendum". http://www.kesknadal.ee/est/uudised?id=26182 Selle asemel on Ratas asunud terroriseerima neid riike kes täidavad oma rahva tahet: "Peaminister Jüri Ratas nõuab kõigilt ELi liikmetelt “põgenike” vastuvõtmist". http://objektiiv.ee/peaminister-juri-ratas-nouab-koigilt-eli-liikmetelt-pogenike-vastuvotmist/ Häbi on, seltsimehed kesikud!

Nimi 
E-mail