Logo
21. märts 2018
11 (1092)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskerakonna Lasnamäe piirkonna juhiks valiti Mihhail Kõlvart

22. veebruar 2018

Keskerakonna Lasnamäe piirkonna aastakoosolekul valiti piirkonna esimeheks Keskerakonna aseesimees ja Tallinna linnavolikogu esimees Mihhail Kõlvart.

Lasnamäe piirkonna esimehe kohusetäitja Maria Jufereva ütles oma sõnavõtus, et näeb Kõlvartit Lasnamäe piirkonna uue juhatuse eesotsas, sest juba tuleva aasta märtsis ootavad ees Riigikogu valimised ja piirkond, kuhu peale Lasnamäe kuuluvad ka Kesklinn ja Pirita, vajab tugevat liidrit. 

 

Uueks piirkonna juhiks valiti Mihhail Kõlvart, kes rõhutas oma kõnes, et kohalikel valimistel saavutatud tugev valimistulemus sai võimalikuks tänu paljude inimeste pingutustele. "Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, kus Keskerakonnal on suur toetus. Peame vajalikuks säilitada inimeste usaldus, et meie eesmärgid oleksid valijatele selged ja teeme kõikvõimaliku selleks, et täita meie lubadusi," ütles Kõlvart. 

Aastakoosolekul valiti piirkonnale ka uus juhatus ja delegaadid erakonna volikogusse, samuti valiti revisjonikomisjoni liikmed. Piirkonna uude juhatusse kuuluvad Maria Jufereva, Kalle Klandorf, Marika Juuse, Leonid Mihhailov, Ants Pilving, Deniss Presnetsov, Sergei Ptsjolkin, Aleksandr Zdankevits ja Elmar-Johannes Truu. Piirkonna esimehe asetäitjateks kinnitati Mihhail Kõlvarti ettepanekul Maria Jufereva ja Kalle Klandorf.  Viimati muudetud: 22.02.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail