Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Taavi Aas: Ojasalu peab viivitamatult ERJK komisjonist lahkuma

09. veebruar 2018

Tallinna linnapea Taavi Aas peab lubamatuks Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni juhi Ardo Ojasalu ähvardust enne komisjoni töö tulemusi inimesi trellide taha saata.

„Ojasalu avalikud ähvardused kinnitavad, et tegemist ei ole erapooletu komisjoniga. Ojasalu sõnad on omased aastatele enne 1953-ndat ühes teises riigis: kõigepealt leitakse inimene, seejärel hakatakse paragrahvi otsima ja leitakse lõpuks karistus,“ ütles Aas.

Ojasalu teatas eile õhtul BNS-ile linnameedia artiklite suhtes ees seisvale analüüsile viidates, et tegemist on sisuliselt endise Kesklinna vanema Alar Nääme laadse kriminaalse juhtumiga. „Nüüd tehakse ära õiguslik analüüs koos finantsanalüüsiga ja siis saab selgeks, kas Taavi Aas pannakse kohe trellide taha või saab ta veel mõnda aega ringi käia,“ kõlasid komisjoni juhi Ojasalu sõnad.

„Vähim, mida komisjon teha saab, on Ojasalu viivitamatult juhi kohalt tagasi kutsuda ning sotsiaaldemokraadid Ojasalu oma esindajana komisjonis välja vahetada, et tagada vähemalt näiliselt erapooletu analüüs,“ tõdes Aas.

Linnapea Aasa avalik pöördumine on saadetud Riigikogu juhatusele ja ERJK juhatuse liikmetele.Viimati muudetud: 09.02.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail