Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Lõuna-Eesti ettevõtja Allain Karuse astus Keskerakonda

Kesknädal,      07. veebruar 2018

Kohalikel valimistel Valgas suurima häältesaagi saanud ettevõtja Allain Karuse liitus Keskerakonnaga. Karuse sai 1089 häält, mis tähendas enim hääli Valgas ning suuruselt teist toetust kogu Valga-, Põlva- ja Võrumaal. Ta soovib senisest enam poliitika kujundamises kaasa rääkida ning tema ettevõtjakogemus annab selleks hea aluse. Karuse selgitas, et kohalikel valimistel rahvalt saadud mandaat andis talle kindluse ja soovi panustada senisest enam poliitika kujundamisse ning erakonna kohaliku piirkonna arengusse.

 

„Kandideerisin kindla eesmärgiga seista valgalaste eest parimal viisil. Erakonda astumine annab senisest enam võimalusi Keskerakonna erinevates otsustes kaasa rääkida ning vajadusel ka murekohtadele tähelepanu pöörata,“ sõnas Karuse. Kuigi praegu näeb Karuse oma rolli eelkõige kohalikus poliitikas ja kodulinna arengus, ei välista ta tulevikus osalemist ka nn suures poliitikas. „Keskerakond on valitsust juhtides palju positiivset ära teinud – lisaraha madalamat ja keskmist palka teenivatele inimestele, kohalikele omavalitsustele ja tervishoiule on kahtlemata õiged sammud,“ leidis Karuse.

Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et tegusate inimeste liitumine Keskerakonnaga on alati positiivne ning näitab, et Keskerakonna poliitika kõnetab ühiskonda tervikuna. „Võimeka ettevõtja ja spordisõbra Allain Karuse ühinemine valmistab siirast rõõmu ning tugevdab kindlasti Keskerakonda.“

 

KesknädalViimati muudetud: 07.02.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail