Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Vali Otepää valla volikokku tegijad!

04. oktoober 2017

Otepää valla tervis, nagu ka inimese oma, vajab pidevat hoolt. Nagu me kõik teame, tühipaljast jutust tulu ei tõuse. Kui asjad ei tööta, nagu peaks, siis ainus, mis aitab, on üks põhjalik raviskeem. Ainus, mis aitab, on uued tõelised tõhusad tegijad, inimesed, kes ei lihtsalt ei luba, vaid valla teenistusse asununa midagi päriselt vajalikku ka ära oskavad teha.

 

Me lubasime Puka valda uut koolimaja-lasteaeda-raamatukogu. Praeguseks on SA Innove otsustanud, et eraldab projekti tarbeks 1 600 000 eurot, ning õige pea asutakse kauaoodatud hoonet projekteerima ja ehitama. Me panustame ühinenud Otepää valla senisest suuremasse arendustegevusse, europrojektide kirjutamisse ja euroraha ligimeelitamisse. Teeme kõik selleks, et muuta vald ettevõtjasõbralikumaks, ning kiirendame valla ja ettevõtja vahelist suhtlust. Seisame selle eest, et kõik head ideed saaks ellu viidud ega jääks pelgaks plaaniks kuskil kaugel tulevikus.

 

Meie Teeme Ära:

Haridus:   Puka valda uus koolimaja-lasteaed-raamatukogu;   Koolid ja lasteaiad olgu kaasaegsed, innovaatilised ning lapse- ja õpetajasõbralikud.

Vesi ja kanalisatsioon:   Rahataotlusprojektid ühisveevärgi ja kanalisatsioonitrasside rajamiseks Otepääle, Sangastesse ja Keeni.

Tänavavalgustus:   Kaasaegne ja energiasäästlik tänavavalgustus Otepääle, Pukka, Sangastesse, Keeni, Sihvale, Nõuni ja Kannistikku;   Tänavavalgustus Kuigatsi küla bussipeatusse;   Külamajade juurde välisvalgustus.

Elukeskkond ja heakord:   Kortermajade toetamine energiasäästlikuks muutmisel;   Lammutame lagunenud tondilossi Sihva keskasulas;   Lastemänguväljak Sihva keskasula kortermajade juurde;   Bussiootepaviljon Sihvale Kääriku tee äärde;   Otepää kultuurikeskuse park kaasaegseks vabaaja veetmise kohaks lastele ja täiskasvanutele;   Otepää linna, Sangaste, Keeni ja Puka aleviku heakord kõrgtasemele, meeldivaks ja huvitavaks.

Küla- ja seltsielu:   Tegevustoetus külaseltsidele ja kogukonnakeskustele;   Tegevustoetus kultuurikollektiividele ja noorteühendustele;   Kultuuri- ja seltsielu ning noortetegevus huvitavamaks, toetame „Hea idee“ omaosalust.

Sotsiaalhoolekanne ja tervishoid:   Eakatele 100-eurone jõulutoetus;   Sotsiaalkorterid Otepääle, Sangastesse, Pukka;   Otepää valla sotsiaalteenistus hoone 1. korrusele;   Sangastesse ja Pukka perearstid.

 

Vali volikokku Ana ja Aleksander-Sven!

Meie julgeme muuta! Meie julgeme teha!

 

ANA VINK

AS Bacyla peatehnoloog,

Puka vallavolikogu revisjonikomisjoni

esimees

Kandidaat nr 204

 

 

ALEKSANDER-SVEN  ESSE

Puka vallavolikogu esimees,

OÜ Puka Vesi juhatuse liige,

Puka kooliprojekti projektijuht,

Mikitamäe vallasekretär

Kandidaat nr 205Viimati muudetud: 04.10.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail