Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Endine kergejõustiklane Rein Tölp astus EKRE-st Keskerakonda

Keskerakonna pressiteatest,      13. september 2017

Endine sporditegelane ja praegune Eesti Pensionäride Ühenduste Liidu tegevjuht Rein Tölp astus EKRE ridadest Keskerakonda ja kandideerib kohalikel valimistel Pirital.

 

Tölp ütles, et Keskerakonna ideed ja mõtted Tallinna arendamisel on olnud talle kogu aeg meeltmööda. „Olen olnud tegev nii Pirita halduskogus kui ka pensionäride ühenduste esindajana kontaktis Tallinna linnaga. Tallinn ja Pirita on viimastel aastatel arenenud õiges suunas ning see teeb heameelt.“

Rein Tölbi hinnangul peab ta oluliseks, et Keskerakond seisab väärikas eas olevate Tallinna elanike huvide eest. „Pensionilisa, eakate ravimisoodustus ning tugev sotsiaalhoolekande süsteem pealinnas on asjad, mis on hästi tehtud. Pean oluliseks, et tulevikus arendataks just terviklikku tervishoiusüsteemi ning et Tallinnas arstiabijärjekorrad lüheneksid,“ sõnas endine sportlane.

„EKRE puhul hakkas mind enim häirima pidev vastandumine ning erakonna sisekultuur. Otsustasin pöörata poliitikas uue lehekülje ning minna seekord valimistele vastu Keskerakonna ridades Pirital,“ lausus Tölp.

Rein Tölp kandideeris viimastel Riigikogu valimistel Kesklinna, Lasnamäe ja Pirita valimisringkonnas ning kogus 225 häält.

 

KE pressiteatest

 Viimati muudetud: 13.09.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail