Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Keskpartei arvas erakonnast välja vastukandideerijaid

13. september 2017

Keskerakonna volikogu avaldust ja erakonna Tallinna nõukogu ettepanekut arvesse võttes arvas Keskerakonna juhatus erakonnast välja Tallinnas erakonna vastu kandideerivad 32 inimest, nende seas Olga Ivanova.

 

Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas, et valimisliitudes kandideerijad on end ise sisuliselt erakonna nimekirjast juba välja arvanud ning erakonna juhatusel tuli vastav otsus vaid vormistada. „Igaühel on õigus kandideerida endale sobivas nimekirjas, kuid sel juhul tuleb teha konkreetne valik ning see ka ausalt välja öelda. Nende inimeste osas, kes kandideerivad erakonna vastu, kuid ei leidnud endas jõudu erakonnast lahkuda, tegi otsuse juhatus,“ selgitas Ratas.

Ta lisas, et erakonna põhikiri ütleb selgelt: iga Keskerakonna liige kohustub toetama erakonna valimiskampaaniat. „Paraku on Tallinnas valimisliidus kandideerijad käitunud erakonna, selle liikmete ja eelkõige valijate suhtes ebaausalt, näiteks väites, et kandideeritakse erakonna toetuseks. Keskerakonna programmi saab toetada vaid erakonna valimisnimekirjas kandideerides või hääletades erakonna poolt, ning muud väited on lihtsalt eksitavad,“ rõhutas Keskerakonna esimees.

 Viimati muudetud: 13.09.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail