Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Mihhail Korb: Keskerakond on näidanud Tallinnas ideid, tegusid ja lahendusi

16. juuni 2017

Keskerakonna peasekretär Mihhail Korb ütles täna ilmunud Turu-Uuringute erakondade reitingute kohta Tallinnas, et Keskerakonna suur populaarsus kajastab linnajuhtimise head taset.

Korb sõnas, et Keskerakonna tulemus Tallinnas annab väga hea eelduse oktoobrikuus valimiste võitmiseks pealinnas, kus püüdma minnakse kahtlemata absoluutset enamust. „Tallinlaste jätkuvalt kõrge usaldus näitab, et erakonna ideed ja teod Tallinnas lähevad inimestele korda. Samuti suudetakse pakkuda linnaelanike probleemidele lahendusi. Meie eesmärk on hea linnajuhtimisega jätkata,“ rääkis Korb.

 

Tema sõnul on väga märkimisväärne, et konkurentide toetus kokku ei ole ligilähedal Keskerakonna 51%-lisele toetusele. „Usun, et see näitab kasutatavate taktikate erinevust ja sobivust linnaelanikele. Kui valida on vastandamise ja sulgemise retoorika ilma edasiviivate ideedeta või Keskerakonna positiivne valimisprogramm, siis eelistatakse just viimast. See on rõõmustav ning annab julgust, et poliitiline kultuur kasvab välja Keskerakonnaga vastandumise temaatikast ning muutub sisulisemaks,“ leidis erakonna peasekretär.

 

ERR-i uudistetoimetuse tellitud Turu-uuringute AS-i küsitlus näitas, et Tallinna populaarseim linnapeakandidaat on Taavi Aas. Kui jätta kõrvale nende inimeste arvamused, kes ei osanud oma eelistust välja öelda, oleks linnapeakandidaatidest populaarsuseim Taavi Aas 46 protsentiga. Talle järgneks Rainer Vakra 17 protsendiga ning Kristen Michal 12 protsendiga. Keskerakonda usaldab kõikidest vastanutest 51% pealinna juhtima.Viimati muudetud: 16.06.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail