Logo
18. aprill 2018
15 (1096)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Jüri Ratas: erakonna usaldus Taavi Aasale ühtib linnaelanike omaga

15. juuni 2017

Keskerakonna esimees Jüri Ratas sõnas Turu-Uuringute ASi uuringut kommenteerides, et Taavi Aas on tegevlinnapeana end pühendunud tööga linnaelanike silmis tõestanud.

Ratas sõnas, et Keskerakonna linnapeakandidaat Taavi Aasa kõrge toetus näitab, et erakonna usaldus linnapeakandidaat Taavi Aasa osas käib ühte jalga tallinlaste usaldusega tema vastu.  „Aas on abi- ja tegevlinnapeana oma hea ning pühendunud tööga tõestanud, et ta on parim valik juhtimaks Tallinna linna ka järgmised neli aastat. Tema sisukad ja läbimõeldud teod linna juhtimisel näitavad, et Aas on linnajuht, kes mitte ainult ei anna kaalukaid lubadusi, vaid suudab neid ka täita,“ ütles Ratas.

 

Erakonna esimees lisas, et Keskerakonnal on Tallinnas kohalike volikogude valimisteks koostatud hea ja sisutihe programm, mis tagab kõigi linnaosade tasakaaluka arengu. „Loomulikult annab see valijatele kindluse, et tõhus tegevuskava saab tugeva meeskonna toel järgnevatel aastatel ka teoks tehtud. Meie eesmärk on, et Tallinnas oleks kõigil hea elada. Nii noortel kui ka eakatel, sõltumata rahvusest ja kodulinnaosast,“ tõi Ratas välja.

 Viimati muudetud: 15.06.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail