Logo
21. veebruar 2018
7 (1088)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Mustamäel annab õigusapteek abi 9. märtsil

17. veebruar 2017

Neljapäeval, 9. märtsil, kella 10st kuni 14ni, korraldab Tallinna linn koos Eesti Juristide Liiduga tasuta õigusnõustamise ehk õigusapteegi Mustamäel, kultuurikeskuses Kaja (E. Vilde tee 118).

Kõrgelt kvalifitseeritud juristid annavad tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha nõuete, töölepingu seaduse, maksuõiguse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsukiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu ja KÜ otsuste, maa- ja omandiküsimuste, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Teenindus toimub ja abivajajaid nõustatakse elavas järjekorras eesti ja vene keeles.

Põhjalikku teavet õigusapteegi korralduse, nõustajate erialade ja võimaluste kohta saab Eesti Juristide Liidu kodulehelt www.juristideliit.ee, telefonilt 6313002 või Eesti Juristide Liidu Facebooki seinalt.

Lisaks personaalsele õigusabi osutamisele annab Eesti Juristide Liit igapäevaselt tasuta õigusabi eestikeelse portaali www.juristaitab.ee ja venekeelse portaali www.juristauristide itab.ee kaudu.

 Viimati muudetud: 17.02.2017
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail