Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Belobrovtsev: veeavarii Sõle Spordikeskuses on likvideeritud, kaarhall saab püsti veebruari keskpaigaks

22. jaanuar 2018

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul likvideeriti eile Sõle Spordikeskuse fuajees tekkinud veeavarii operatiivselt ning spordikeskus jätkab oma tööd tavapärases rütmis. Möödunud nädalal kokku vajunud kaarhall pannakse aga püsti hiljemalt veebruari keskpaigaks, vahendab Raepress.

Abilinnapea sõnul oli eilse spordikeskuse fuajee veeavarii põhjuseks teisel korrusel veetorude ühenduskohas üks korralikult kinnitamata veetoru. „Töötajate kiire reageerimine hoidis ära veel hullema olukorra ning remondimehed likvideerisid kiiresti avarii põhjuse,“ märkis Belobrovtsev.

 

Abilinnapea sõnul käis eile, 21. jaanuaril seoses eelmisel nädalal kokku kukkunud pneumohalliga kohal ka Sloveenia firma Duol esindaja. „Pneumohall purunes tõenäoliselt tehnilise rikke tõttu, ehkki lõplikku raportit meil veel ei ole. Ent firma esindaja andis meile lubaduse, et veebruari alguses alustatakse parandustöödega ning selleks vajalikud detailid on juba neil ka tellitud,“ täpsustas Belobrovtsev.

 

Pneumohalli remonditööd võivad kesta umbes 6-10 päeva, seega peaks veebruari esimesel poolel hall püsti saama ning treeningud selles jätkuda.

 

Multifunktsionaalne Sõle Spordikeskus (Sõle 40a) avati möödunud aasta oktoobris. Spordikeskus on mõeldud nii tipp- kui ka rahvasportlastele: keskuses on nii pallimängude saal, vehklemissaal, ujula, võitluskunstide saal kui ka jõusaal. Väljakute mõõtmed on sellised, et mängida saab kõiki populaarseid pallimänge, eeskätt  korvpalli ja võrkpalli, aga ka saalihokit. Tähtsateks võistlusteks saab väljaku äärde paigutada ka 133 kohaga tribüüni. Eraldi saal on vehklejatele, kus on kokku üheksa spetsiaalkattega rada.

Keskuse ujulas on kaheksa 25-meetrist rada ja pealtvaatajatele 200 kohaga tribüün. Ujula juurde kuulub suur lastebassein, mis sobib hästi ujumise õpetamiseks ja lasteaedade ujumistundideks. Koolide ujumistundidele mõeldes on bassein varustatud ka spetsiaalsete ääretorudega. Judo ja maadluse saal on kaetud spetsiaalsete mattidega. Kolmandal korrusel asub aga eraldi saal taekwondo ja võitluskunstide jaoks.Viimati muudetud: 22.01.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail