Logo
23. mai 2018
20 (1101)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Euroopa Liidu esindajad tutvusid Tallinna eluasemepoliitikaga

18. jaanuar 2018

Tallinna abilinnapea Eha Võrk tutvustas täna Euroopa Liidu liikmesriikide esindajatele Eesti pealinna eluasemepoliitikat, vahendab Raepress.

Tallinna linna eluasemepoliitikaga käisid tutvumas Tartu Regiooni Energiaagentuuri (TREA) poolt korraldatava projektide Social Green ja FINERPOL konsortsiumite liikmed - üle 40 inimese paljudest Euroopa Liidu liikmesriikidest.

Tallinna linna poolt võtsid külalised vastu abilinnapea Eha Võrk, Tallinna Linnavaraameti ja Tallinna Energiaagentuuri esindajad. Seminari vormis tutvustati külalistele Tallinna linna elamuehitusprogramme ja nende raames ehitatud sotsiaal- ja munitsipaalmaju ning räägiti, kuidas omavalitsus võib ja saab panustada elamumajanduse arengusse.   

Ühtlasi räägiti Tallinna elamumajanduse arengutest ning hoonete rekonstrueerimisel ja ehitamisel kasutatavatest innovaatilistest energiasäästulahendustest.

Pärast seminari külastati Raadiku ja Meeliku munitsipaalmaju ning eelmisel aastal valminud energiasäästlikku Õpetajate Kodu.Viimati muudetud: 18.01.2018
Jaga |

Tagasi uudiste nimekirja

Nimi
E-mail