Logo
29. märts 2017
12 (1043)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Uudise pilt

Mullu novembris toimunud Keskerakonna kongressist alates kerkib vahetevahel erinevates meediakanalites küsimus: keda valivad vene emakeelega eestimaalased järgmistel kohalikel valimistel – 2017. aasta oktoobris? Kas kauaaegsed Keskerakonna valijad jäävad meile truuks, või äkki mõjutas erakonnajuhi vahetumine nende hoiakut niivõrd palju, et nad seekord valivad kedagi teist, või jäävad nad valimispäeval üldse koju?

AUTOR : VADIM BELOBROVTSEV
Uudise pilt

Möödunud nädala lõpul toimusid Riigikogu kevadise istungjärgu ühed tähtsamad valimised ehk Riigikogu juhatuse korralised valimised. Alles see oli, kui Keskerakonna esimees ja endine Riigikogu asespiiker Jüri Ratas nimetati peaministriks, mistõttu toimusid 5. detsembril parlamendis aseesimeeste erakorralised valimised. Toona valiti üheks aseesimeheks mind ning teiseks parlamendi suurima opositsioonierakonna liige Taavi Rõivas.

AUTOR : ENN EESMAA
Uudise pilt

Kui paljud teist, eesti mehed, kes te 7. märtsi õhtul lillepundi eest narkootilisi summasid välja käisite, teadsid, mis seks päevaks maailmas veel plaanis oli? Aga teie, naised? Mina küll ei teadnud mõhkagi.

AUTOR : JÜRI PINO