Logo
22. november 2017
46 (1077)

Väljaandja:
MTÜ Vaba Ajakirjandus

Kesknädal jätab endale õiguse
kommentaare tsenseerida
Prindi

Uudise pilt

Eesti Keskerakonna juhitud valitsus tähistab 23. novembril oma esimest sünnipäeva. See aasta on kindlasti olnud väga töine, sest seadsime valitsust koostades endale neli olulist, aga ambitsioonikat eesmärki, mida peavad otseselt ja kaudselt teenima kõik meie tehtavad otsused. Nendeks eesmärkideks on suurendada Eesti rahvaarvu, parandada ühiskondlikku heaolu ja sidusust, välja murda majandusseisakust ja tagada meile pikaajaline kasv, hoida ja tugevdada meie riiklikku julgeolekut.

AUTOR : JÜRI RATAS
Uudise pilt

Uus Tallinna linnavalitsus on paigas ja tööl. Keskerakonna jaoks oli see valimisvõit ajalooline. Korraga oleme valitsusvastutust kandmas nii Tallinna linnas kui ka vabariigi valitsuses. See annab senisest märksa suuremad võimalused koostööks ja kogu Eesti elanike heaolu parandamiseks.

AUTOR : TAAVI AAS
Uudise pilt

Kui Vanajumal 1959. aasta 16. juulil puhus ühele poisslapsele hinge sisse, ei teadnud ta, et tulemas on üks paras punn-juurikas. Kommunismiajastu koolides õpetati pioneeridele vajalikke omadusi edasiseks tööeluks. Õpetati ka viisakat käitumist ja teiste austamist. Kui agaralt sellega kaasa läks too punn-juurikas Jürgen Ligi, me enam ei tea. Kõik eelnev elukäik ja kommunistlik minevik on Vikipeediast kustutatud. Nii toimisid kõik eelmise kommunismi lapsed, kui nad võimule said. Minevik kustutati.

AUTOR : KESKNÄDAL